Про участь у творчій акції «Поетичний Камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви»

Дата: 17.02.2021 18:21

На виконання Заходів щодо реалізації обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина - громадянин - патріот Батьківщини»

на 2016 - 2021 роки, Заходів програми розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2019 - 2021 роки, з метою, підтримки талановитої учнівської молоді Херсонщини, обміну виконавським досвідом Департаментом реалізації гуманітарної політики та управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації організовано проведення творчої акції «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» (далі - Творча акція) у період з 08 лютого по 07 квітня 2021 року.

До участі у Творчій акції запрошуються жителі Херсонської області віком від 12 років, які презентують твори Ліни Костенко або авторські твори, що пов’язані з її поетичним доробком.

Творча акція розгортається у п’яти напрямах, а саме:

- художнє декламування поезії Ліни Костенко;

- написання та виконання авторських поезій за мотивами творів поетеси;

- виконання вокальних творів на слова Ліни Костенко та пісень із творчої спадщини Марусі Чурай;

- літературно-музичні композиції та інсценівки за творами Ліни Костенко;

- художні ілюстрації до поетичних творів поетеси.

Творча акція «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви» проводиться у форматі офлайн та онлайн і завершується Гала-концертом 07 квітня 2021 року.