До Дня Героїв Небесної Сотні

Дата: 17.02.2021 13:55

Сьогодні відбулась організаційна нарада під головуванням міського голови О.Ю.Яковлєва з питання організації заходів до Дня Героїв Небесної Сотні. У її роботі брали участь керівники і представники Скадовської районної ради, Скадовської районної державної адміністрації, Скадовського районного відділу поліції ГУМП в Херсонській області, ГО «Скадовська самооборона», КП «Очисні споруди». У ході  наради було визначено наступне.

19 лютого 2021 року о 12.00 год. відбудеться урочистий захід до Дня Героїв Небесної Сотні у фойє Скадовського міського будинку культури ім. Шевченка. По завершенню урочистостей пройде церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям України» на центральній міській площі. Долучитись до меморіальних заходів, присвячених пам'яті загиблих героїв,  запрошуються представників трудових колективів, громадських організацій і громадськість Скадовської міської територіальної громади.