26 Квітня, 2024 р., 11:50
У пральні є все необхідне, щоб люди могли випрати та висушити свої речі.
26 Квітня, 2024 р., 11:43
Завдяки зменшенню споживання Україна залучала менше аварійної допомоги; обмеження діють на Харківщині та у Кривому Розі
26 Квітня, 2024 р., 11:34
Єдиний вступний іспит (ЄВІ) планують замінити на співбесіду з іноземної мови. Про це заявив представник МОН під час засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій, яке відбулося під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
26 Квітня, 2024 р., 11:25
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді проводять конкурс шкільних малюнків з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
26 Квітня, 2024 р., 11:18
Майбутні студенти зможуть отримати детальну інформацію про освітні програми, умови навчання та перспективи працевлаштування. Окрім того, це чудова можливість познайомитися з викладачами та побачити заклад вищої освіти зсередини.
26 Квітня, 2024 р., 11:12
❌ Дезінформація
26 Квітня, 2024 р., 11:04
Цей день назавжди залишиться у пам’яті кожного з нас. Весь світ здригнувся від масштабної техногенної катастрофи, з наслідками якої ми боремося донині.
26 Квітня, 2024 р., 10:55
Учора вдень ворог вкотре атакував передмістя Херсону, внаслідок чого загорівся житловий будинок. Рятувальники виїхали на ліквідацію пожежі та потрапили у пастку – ворожі дрони цинічно повторно атакували місце події, пошкодивши техніку ДСНС.
26 Квітня, 2024 р., 10:46
За словами директора «Артеку», в табір прибули в тому числі діти-ВПО та діти із прифронтових територій.
26 Квітня, 2024 р., 10:35
Будемо говорити, зокрема, про те, як якнайшвидше подолати складнощі й проблеми, які накопичились за пів року, коли ми чекали рішень про американську підтримку. Політично ми вже спрацювали заради підтримки. Тепер треба, щоб спрацювали і по наповненню пакетів потрібною зброєю, і по логістиці.