30 Квітня, 2024 р., 15:53
Поспілкувалися на різні теми, від посилення протиповітряної оборони до повноправного членства України в НАТО. Завдяки підтримці партнерів наші військові опановують сучасну західну зброю та роблять спільним наш досвід – досвід захисту життя в сучасній війні. Безпека, яку виборює Україна, обовʼязково стане спільною безпекою всієї нашої Європи, коли фактична реальність буде визнана де-юре – коли Україна приєднається до Альянсу.
30 Квітня, 2024 р., 15:47
526 українців перемогли за результатами сьомої у 2024 році хвилі грантової програми «Власна справа» і отримають 127 млн гривень.
30 Квітня, 2024 р., 15:41
Представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими для видання «Українська правда» пояснив, як відбувається формування списків для обміну та чи є пріоритетність серед військових із певних підрозділів.
30 Квітня, 2024 р., 15:31
У Львові з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано підлітка; на Харківщині через мережеві обмеження діють графіки відключень для понад 200 тисяч абонентів
30 Квітня, 2024 р., 15:29
Начальниця Молочанської міської військової адміністрації Пологівського району Запорізької області Ірина Липка, яка 24 дні провела у російському підвалі, але зуміла вибратися, розповіла, як зараз живе окупована громада.
30 Квітня, 2024 р., 15:19
Сьогодні, у день Вашого професійного свята, хочемо від щирого серця висловити нашу повагу та вдячність за вашу непохитну відданість та нестримну мужність, яку Ви проявляєте кожного дня на службі для захисту нашої держави. Ви, прикордонники, – справжні герої, які стоять на передовій війни, несучи важкий хрест відданості та відповідальності перед нашим народом.
30 Квітня, 2024 р., 10:31
❌ Фейк
30 Квітня, 2024 р., 10:20
Український католицький університет у партнерстві з IT-компанією Eleks запустили безоплатний онлайн-курс для ветеранів «Повернення з війни: перші кроки в ІТ». Про це йдеться на сайті закладу.
30 Квітня, 2024 р., 10:14
Серед них розмінування територій, відбудова зруйнованого житла та інфраструктури в громадах, а також ліквідація наслідків теракту на Каховській ГЕС.
30 Квітня, 2024 р., 10:07
Про це йшлось під час зустрічі Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко з Послом Канади у справах жінок, миру та безпеки Жаклін О’Ніл.