03 Травня, 2024 р., 19:20
Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в етері Радіо Свобода:
03 Травня, 2024 р., 19:06
Національне інформаційне бюро (НІБ) продовжує приймати інформацію про військовополонених і зниклих безвісти на тимчасово окупованих територіях України. А також – повідомлення про осіб, в тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.
03 Травня, 2024 р., 19:02
Завжди приємно бути з нашими захисниками. Відзначив їх державними нагородами. Дякую за все, що ви робите для нашої держави, за те, що захистили Україну!
03 Травня, 2024 р., 18:10
Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону скерувала до суду обвинувальний акт стосовно депутатів Київської міської ради.
03 Травня, 2024 р., 18:07
Про це зазначив заступник Міністра економіки України Володимир Кузьо під час круглого столу «Розвиток бізнесу — основний драйвер економічного відновлення України».
03 Травня, 2024 р., 18:05
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора киянину повідомлено про підозру у шахрайстві (ч. 4 ст. 190 КК України).
03 Травня, 2024 р., 18:02
Вже завтра, 4 травня 2024 року, ви зможете перевірити статус своєї заявки в Програмі #DV2025, вказавши унікальний номер-підтвердження на сайті dvprogram.state.gov/ESC/. Це ЄДИНИЙ спосіб дізнатися про те, чи було вас обрано для участі в Програмі. Будь-які повідомлення, дзвінки, листи, які інформують про статус вашої заявки, є шахрайством.
03 Травня, 2024 р., 17:55
На Одещині заживили всіх побутових споживачів, знеструмлених після ракетного удару; на Харківщині через мережеві обмеження діють графіки відключень для понад 200 тисяч абонентів
03 Травня, 2024 р., 17:52
Поради щодо цього підготували у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською. Ось декілька з них:
03 Травня, 2024 р., 13:41
Ворожа пропаганда активно поширює перекручені цитати та маніпуляції навколо інтерв’ю Вадима Скібіцького, намагаючись у такий спосіб підкріпити свої пропагандистські наративи.