26 Квітня, 2024 р., 09:47
Минулої доби противник обстрілював Берислав, Білозерку, Михайлівку, Антонівку, Дніпровське, Янтарне, Одрадокам'янку, Осокорівку, Велетенське, Кізомис, Іванівку, Новотягинку, Токарівку, Золоту Балку, Станіслав, Садове, Придніпровське, Качкарівку, Нововоронцовку, Ольгівку та місто Херсон.
25 Квітня, 2024 р., 16:15
кремль через свого білоруського соратника олександра лукашенка продовжує залякування України та західної громадськості, що мало б підштовхнути нашу державу і союзників до початку переговорів на умовах москви.
25 Квітня, 2024 р., 16:13
Це питання обговорили під час засідання координаційного штабу з питань очищення території Херсонської області від вибухонебезпечних предметів. Його провела заступниця начальника ХОВА Ольга Малярчук.
25 Квітня, 2024 р., 16:10
Розмір індивідуального гранту для кожної переможниці складе до $15000.
25 Квітня, 2024 р., 15:53
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще дев’ятьох колаборантів, які співпрацювали з агресором під час окупації правобережжя Херсонщини.
25 Квітня, 2024 р., 15:48
Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Велику Олександрівку, Краснівку, Любимівку, Нововоскресенське, Херсон, Зеленівку та Киселівку.
25 Квітня, 2024 р., 15:46
Наразі на потужностях одного з комунальних підприємств встановлені два котли, які були отримані раніше. Ще один планують змонтувати найближчим часом. Нове обладнання встановили замість того, що постраждало внаслідок затоплення через підрив Каховської ГЕС та постійні ворожі обстріли.
25 Квітня, 2024 р., 14:05
Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримали ще двоє агентів фсб, які діяли у Херсоні.
25 Квітня, 2024 р., 14:03
Вчора ввечері виникло загорання житлового будинку в Бериславській громаді. Рятувальники ліквідували пожежу.