04 Листопада, 2020 р., 16:05
04 листопада відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з надання адресної матеріальної грошової допомоги. Члени комісії розглянули заяви 8 членів міської громади.
04 Листопада, 2020 р., 16:01
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 01 жовтня 2020 року № 204 створено житлову комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, затверджено її склад та положення про неї. Очолив комісію Афанасіаді Д.М., перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
03 Листопада, 2020 р., 15:31
У жовтні поточного року службовими особами відділу прикордонної служби «Скадовськ» було виявлено 6 порушень правил прикордонного режиму під час виконання службових обов’язків на адміністративній ділянці Скадовського району (стаття 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду – виїзду»).
03 Листопада, 2020 р., 15:28
З метою забезпечення необхідного теплового режиму в приміщеннях, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” (зі змінами), розпорядженням міського голови від 28 жовтня 2020 року № 137-р «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років в м.Скадовську» встановлено наступне.
03 Листопада, 2020 р., 15:24
Міжнародний день Чорного моря відзначали старші вихованці групи «Метелики» ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Чебурашка». 30 жовтня діти із задоволенням вирушили на екскурсію на морське узбережжя.
02 Листопада, 2020 р., 16:50
Сьогодні новий сучасний сміттєвоз вперше вийшов працювати на вулицях міста. Обнову для міської громади придбано для комунального підприємства «Очисні споруди» коштом міського бюджету. За результатами проведеного конкурсу в системі Рrozorro придбано відповідний сміттєвоз RENAULT з заднім завантаженням, сума договору склала 1 250 тис. грн.
02 Листопада, 2020 р., 16:49
Зі щирою повагою, від імені громади міста Скадовська, прийміть вітання з нагоди Дня народження!
02 Листопада, 2020 р., 16:46
Дата святкування «міжнародного дня анімації» була обрана невипадково. Саме 28 жовттня у 1892 році  художник та винахідник з Франції Еміль Рено  продемонстрував поважній паризькій публіці, котра зібралася у залі «Кабінету фантастики» музею Гревен, «светящиеся пантомимы» — рухомі зображення, відтворені на екрані.
02 Листопада, 2020 р., 16:45
Сьогодні, 02 листопада, відбулась оперативна нарада під головуванням секретаря міської ради Сокольчука О.М., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міської ради, підприємств ЖКГ. У ході наради обговорювались питання роботи житлово-комунального господарства, виконання міських програм.
02 Листопада, 2020 р., 16:41
02 листопада з нагоди 77-ї річниці визволення Скадовщини від фашистських загарбників колектив виконавчого комітету міської ради провів церемонію покладання квітів до монументу невідомому солдату алеї Слави.