Відновлено роботу реєстру Скадовської територіальної громади!

Дата: 15.01.2024 09:56

Фото без описуШановні мешканці Скадовської територіальної громади, раді повідомити Вам про часткове відновлення роботи відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради.

Відсьогодні громадяни, які зареєстровані на території Скадовської територіальної громади, знову можуть отримати наступні публічні (електронні публічні) послуги щодо:

- актуалізації відомостей про місце реєстрації (необхідно для коректного відображення відомостей в Єдиному державному демографічному реєстрі, порталі «ДІЯ»);

- видачі витягу з реєстру територіальної громади про зареєстроване/задеклароване місце проживання.

Водночас радимо всім мешканцям нашої громади перевірити відомості щодо себе та своїх малолітніх дітей в реєстрі, задля уникнення ситуації коли неможливо отримати Витяг з реєстру.

Для отримання вищезгаданих послуг необхідно заповнити Google Форму за посиланням: http://surl.li/phgut.

Отримати консультацію з питань надання адміністративних послуг можна за номером телефону +380505526048 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal) з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 12.00 години та з 13.00 до 15.00 години.

Відділ надання адміністративних послуг

виконавчого комітету міської ради