Смаколики та 3D ручки відправила Скадовська міська військова адміністрація дітям військовослужбовців, які навчаються в закладах освіти Скадовської територіальної громади

Дата: 02.01.2024 14:48

Фото без описуСолодощі надані німецьким Благодійним фондом Hanseatic Help в рамках проєкту #WeAreAllUkrainians спільно з Благодійним фондом BGV CHARITY FUND. 3D ручки для творчого розвитку дітей придбані Скадовською міською радою.

Це новорічне привітання вдалось втілити в життя завдяки співпраці Скадовської міської військової адміністрації, ГО «А що зробив ти?», Благодійного фонду Hanseatic Help та Благодійного фонду BGV CHARITY FUND, #новапошта, ГО «Молоді ініціативні». .

Висловлюємо вдячність всім, хто долучився до створення новорічного дива для дітей!