Привітання з Різдвом Христовим та Новим 2024 роком!

Дата: 25.12.2023 19:54

Фото без описуДорога Скадовська громадо, вітаємо з Новим Роком!

Нехай ці святкові дні принесуть у ваші родини радість і тепло, сповнене щирістю та надією. Зичимо кожному, хто не вдома, швидкого та безпечного повернення до рідної домівки, кожному, хто залишився в окупації - бажаємо віри, нескореності духу та внутрішньої міці. Нехай кожен момент буде сповнений надією у те, що майбутнє принесе перемогу, свободу та мир.

Ми віримо, що всі разом, кожен на своєй ділянці фронту, ми з найменшими втратами та якнайшвидше здолаємо ворога. Рідній Україні - переможного сьогодення та мирного і спокійного завтра. Нехай новий рік буде періодом нових можливостей, сміливих мрій та взаємної підтримки.

Разом ми сильніші, ми зможемо перебороти будь-які труднощі, об'єднавшись в бажанні миру для кожного українця!

З повагою,

Скадовська міська військова адміністрація