Відділ соціального захисту населення відновив роботу з розгляду заяв на одноразову матеріальну допомогу

Дата: 15.01.2024 22:20

Фото без описуШановні мешканці Скадовської міської громади!

Відділ соціального захисту населення Скадовської міської ради відновив роботу комісії з надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям мешканців Скадовської міської територіальної громади.

Хто може отримати матеріальну допомогу:

- окремі категорії мешканців громади на лікування або на придбання дороговартісних медичних приладів та апаратів, якщо їх ціна перевищує 10000 грн;

- особи-мешканці громади, які отримали поранення під час безпосередньої участі в бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії Російської Федерації проти України;

- члени сімей загиблих мешканців громади під час безпосередньої участі у бойових діях, забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування військової агресії Російської Федерації проти України.

Матеріальна допомога надається одноразово, протягом календарного року, за умови надання відповідного пакету документів громадянином (заявником):

- який зареєстрований на території громади, має статус внутрішньо переміщеної особи і фактично проживає на території України;

- який отримав поранення під час безпосередньої участі в бойових діях, зареєстрований на території громади і фактично проживає на території України.

Отримати консультацію з даного питання можна за телефоном (095)-902-95-03 з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 16:00 год.

Відділ соціального захисту

населення Скадовської міської ради