15 Квітня, 2021 р., 16:59
Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості
14 Квітня, 2021 р., 17:22
Сьогодні зелений фонд вулиць міста поповнили 16 міцних саджанців грецького горіху. Їх висадили працівники КП «Водне господарство» навколо санітарної зони підприємства. На завтра заплановано висадити ще ряд з 12 туй.
14 Квітня, 2021 р., 17:18
Сьогодні, 14 квітня, о 10.00 годині у великій залі комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім. Т.Г. Шевченко» розпочала роботу конкурсна комісія по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у  м. Скадовську в літній сезон 2021 року.
14 Квітня, 2021 р., 14:37
У зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах АТ «Херсонобленерго», повідомляємо про тимчасове припинення електропостачання споживачів.
14 Квітня, 2021 р., 14:12
Другий рік ми живемо в складну епоху пандемії… Тривожно, скорботно, незвично. Для музиканта крім здоров’я власного та близьких складність ще і у відсутності сцени, концертів, оплесків, слухачів, змагань. Вчимося жити онлайн, сподіваючись на краще! Напевно, саме з метою заповнити цю артистичну порожнечу, і виникло безліч інтернет-конкурсів – всеукраїнських і міжнародних, платних і благодійних.
13 Квітня, 2021 р., 17:12
13 Квітня, 2021 р., 16:39
Сьогодні, 13 квітня, з 14.00 год. почала роботу конкурсна комісія виконавчого комітету міської ради з утримання пляжів Скадовська під головуванням першого заступника міського голови Грищенка О.В.
13 Квітня, 2021 р., 13:38
КП «Водне господарство» повідомляє що з 27 по 30 квітня 2021 року заплановано проведення робіт з профілактичного хлорування водопровідних мереж, у зв’язку з чим можливі перебої з водопостачанням. Рекомендовано вчасно зробити запаси питної води.
12 Квітня, 2021 р., 17:13
Вітаємо видатного спортсмена скадовчанина Дмитра Чумака з перемогою на чемпіонаті Європи! Звістка про нову перемогу колишнього учня Скадовської школи важкої атлетики (Заслужені тренери України Пастух П.В. і Пастух Г.І.) миттєво облетіла весь світ!
12 Квітня, 2021 р., 16:45
Сьогодні, 12 квітня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.