06 Травня, 2021 р., 18:44
Шанувати пам’ять дідів, цінувати справжні цінності життя вчать у ЗДО № 7 "Казка" Скадовської міської ради.  Колектив садочку ініціював проведення акції "Великодній кошик для захисника".
06 Травня, 2021 р., 18:28
05 травня 2021 року на базі Скадовської КДЮСШ відбулися зональні змагання спортивно-масового заходу «Cool Games_2021». Скадовську громаду предствляли учні Скадовського ліцею № 3 (директор Гузенко Т.І.) під керівництвом вчителів фізичної культури Борисенко А.Д. та Владімірова В.О.
06 Травня, 2021 р., 18:27
 Право на забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення мають потерпілі на виробництві, які перебувають на обліку за місцем реєстрації їх особових справ в робочих органах виконавчої дирекції Фонду за прямими наслідками страхового випадку,
06 Травня, 2021 р., 18:24
Кожна родина, яка потрапила в складні життєві обставини має свою потребу та потребує індивідуальний підхід для їх подолання. Складні життєві обставини – це обставини, які об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно.
06 Травня, 2021 р., 18:20
Скадовська громада готується гідно відзначити травневі свята і вшанувати пам'ять героїв-визволителів.
05 Травня, 2021 р., 17:07
90 річний ювілей відзначила скадовчанка ветеран війни і праці Коробка Валентина Панкратівна. Від імені Скадовської громади з найкращими побажаннями шановну ювілярку вітали голова ради ветеранів Людмила Безердян і секретар виконавчого комітету міської ради Сергій Зеленюк.
05 Травня, 2021 р., 17:04
Громадські акції з благоустрою щодня роблять наше місто і села привабливішими. 4 травня міський голова Олександр Яковлєв разом активістами громади взяв під опіку дитячий майданчик, що на східному пляжі.
05 Травня, 2021 р., 17:00
Сьогодні, 5 травня, міський голова Яковлєв О.Ю. провів нараду з  організації заходів до Дня пам’яті та примирення і  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, міського будинку культури.
30 Квітня, 2021 р., 14:10
Основною метою державної політики в сфері  охорони праці є збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі її трудової діяльності. Вже другий рік тематика відзначення Всесвітнього дня охорони праці присвячена проблемі  коронавірусної інфекціі COVID-19, яка охопила весь світ.