07 Травня, 2021 р., 17:46
06.05.2021 року до Дня Пам’яті та Примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війни учні зразкової художньої студії «Палітра» Скадовського міського будинку культури, керівник М.Бут, малювали на асфальті біля пам’ятника засновнику міста Скадовськ власні твори на честь Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Другої світової війни.
06 Травня, 2021 р., 18:44
Шанувати пам’ять дідів, цінувати справжні цінності життя вчать у ЗДО № 7 "Казка" Скадовської міської ради.  Колектив садочку ініціював проведення акції "Великодній кошик для захисника".
06 Травня, 2021 р., 18:28
05 травня 2021 року на базі Скадовської КДЮСШ відбулися зональні змагання спортивно-масового заходу «Cool Games_2021». Скадовську громаду предствляли учні Скадовського ліцею № 3 (директор Гузенко Т.І.) під керівництвом вчителів фізичної культури Борисенко А.Д. та Владімірова В.О.
06 Травня, 2021 р., 18:27
 Право на забезпечення лікарськими засобами, виробами медичного призначення мають потерпілі на виробництві, які перебувають на обліку за місцем реєстрації їх особових справ в робочих органах виконавчої дирекції Фонду за прямими наслідками страхового випадку,
06 Травня, 2021 р., 18:24
Кожна родина, яка потрапила в складні життєві обставини має свою потребу та потребує індивідуальний підхід для їх подолання. Складні життєві обставини – це обставини, які об’єктивно порушують нормальну життєдіяльність особи, наслідки яких вона не може подолати самостійно.
06 Травня, 2021 р., 18:20
Скадовська громада готується гідно відзначити травневі свята і вшанувати пам'ять героїв-визволителів.
05 Травня, 2021 р., 17:07
90 річний ювілей відзначила скадовчанка ветеран війни і праці Коробка Валентина Панкратівна. Від імені Скадовської громади з найкращими побажаннями шановну ювілярку вітали голова ради ветеранів Людмила Безердян і секретар виконавчого комітету міської ради Сергій Зеленюк.
05 Травня, 2021 р., 17:04
Громадські акції з благоустрою щодня роблять наше місто і села привабливішими. 4 травня міський голова Олександр Яковлєв разом активістами громади взяв під опіку дитячий майданчик, що на східному пляжі.
05 Травня, 2021 р., 17:00
Сьогодні, 5 травня, міський голова Яковлєв О.Ю. провів нараду з  організації заходів до Дня пам’яті та примирення і  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, міського будинку культури.
30 Квітня, 2021 р., 14:10
Основною метою державної політики в сфері  охорони праці є збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі її трудової діяльності. Вже другий рік тематика відзначення Всесвітнього дня охорони праці присвячена проблемі  коронавірусної інфекціі COVID-19, яка охопила весь світ.