05 Травня, 2021 р., 17:04
Громадські акції з благоустрою щодня роблять наше місто і села привабливішими. 4 травня міський голова Олександр Яковлєв разом активістами громади взяв під опіку дитячий майданчик, що на східному пляжі.
05 Травня, 2021 р., 17:00
Сьогодні, 5 травня, міський голова Яковлєв О.Ю. провів нараду з  організації заходів до Дня пам’яті та примирення і  Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, міського будинку культури.
30 Квітня, 2021 р., 14:10
Основною метою державної політики в сфері  охорони праці є збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі її трудової діяльності. Вже другий рік тематика відзначення Всесвітнього дня охорони праці присвячена проблемі  коронавірусної інфекціі COVID-19, яка охопила весь світ.
30 Квітня, 2021 р., 13:57
30 квітня 2021 року працівники Скадовського міського будинку культури на центральній площі міста створили Великодню фото зону. Це завершальний етап останніх приготувань до свята.
30 Квітня, 2021 р., 13:51
З метою підготовки до проведення курортно-оздоровчого сезону 2021 року на території Скадовської міської територіальної громади оголошено проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою територій  Скадовської міської територіальної громади в період з 22 квітня по 21 травня 2021 року.
30 Квітня, 2021 р., 13:39
29 квітня 2021 року велика творча родина Скадовського міського будинку культури та клубних  закладів разом з працівниками Скадовської публічної бібліотеки Скадовської громади прийняли участь у обласній  Великодній культурно-мистецькій акції «Писанковий сад - 2021».
29 Квітня, 2021 р., 11:15
Управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації розроблено покроковий план заходів  з отримання вищої освіти для випускників закладів повної загальної середньої освіти на виконання обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області», затвердженої рішенням ХІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 10 квітня 2017 року № 473 (зі змінами).
29 Квітня, 2021 р., 10:25
З метою уникнення отруєння бджіл засобами захисту рослин в Херсонській області запроваджено платформу – www.grand.expert.
28 Квітня, 2021 р., 18:21
День охорони праці для виконавчого комітету міської ради та його відокремлених структур пройшов під девізом “Передбачати, готуватися та реагувати на кризи –ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР”.