17 Травня, 2021 р., 18:31
15 травня 2021 року на великій сцені Скадовського міського будинку культури ім. Шевченка відбувся ХХ ювілейний щорічний дитячо-юнацький фестиваль «Джаз над морем». Свою майстерність на сцені Скадовського міського будинку культури продемонстрували колективи з міст: Києва, Кривого Рогу, Одеси  та Скадовська. Кожного з учасників чекала своя нагорода.
17 Травня, 2021 р., 18:30
Сьогодні, 17 травня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.
17 Травня, 2021 р., 18:08
Для міста-курорту Скадовська важливим питанням влітку є забезпечення питною водою. Про це заздалегідь піклуються у комунальному підприємстві «Водне господарство».
17 Травня, 2021 р., 17:28
Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Скадовської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України».
15 Травня, 2021 р., 15:03
Міський голова Олександр Яковлєв ініціював проведення Першого Скадовського молитовного сніданку. Його дата невипадково була обрана у відзначення Міжнародного дня сім’ї, ця тема для спілкування є важливою у сучасному суспільстві.
15 Травня, 2021 р., 15:01
14 травня 2021 року у місті Берислав відбулися фінальні змагання спортивно-масового заходу «Cool Games_2021». Скадовську громаду у всіх трьох вікових дивізіонах представляли учні Скадовського ліцею №3 (директор Гузенко Т.І.) під керівництвом вчителів фізичної культури Пендак Т. та Владімірова В.О.
15 Травня, 2021 р., 14:57
Сьогодні, 15 травня, відзначається Міжнародний день сім'ї.
15 Травня, 2021 р., 14:52
Гарною традицією для містян є прибирання вулиць рідного міста, його квітників та зелених зон. По завершенню робочого тижня працівники виконавчого комітету міської ради організували толоку на прилеглих територіях. Масивні квітники та пішохідні зони прибирались від бур’янів. Охайний і привітний стан створювали працівники відділу надання адміністративних послуг біля їх нового офісу.
12 Травня, 2021 р., 20:58
Кабінетом Міністрів України 16 березня 2017 року була затверджена Постанова   № 148 «Деякі питання про здійснення патронату над дитиною». На сьогодні в Україні першочерговим завданням діяльності щодо захисту прав та допомоги дітям є створення умов для збереження сім’ї для дитини.
12 Травня, 2021 р., 20:54
Народне свято День вишиванки святкуємо 20 травня. Пропонуємо згадати народні традиції національного вбрання та вдягти цього дня вишиваночки, прикрасити своє оточення гарними візерунками.