УВАГА! НЕ ПРОПУСТІТЬ! НАЙнезвичайніший конкурс для НАЙкреативніших, НАЙлюблячіших, НАЙактивніший батьків!

Дата: 05.09.2019 12:58

Гарною традицією на День міста, яке Скадовськ та скадовчани святкуватимуть 21 вересня 2019 року, став парад дитячих візочків під девізом: “Дорогу карапузам!”.

Матусі, татусі, бабусі, дідусі, тітки та дядьки!

Ми запрошуємо вас взяти участь у параді візочків та дитячої техніки. Брати участь можуть всі! Ті, хто виріс, пересідайте на велосипеди, ролики, самокати та інший дитячий рухомий транспорт! Завдання кожного учасника - барвисто оформити дитячий візочок (велосипед, самокат) і взяти участь в урочистій ході та конкурсі.

Отже,
1. Берете дитячий візочок (ляльковий візочок, велосипед, самокат).

2. Оформляєте красиво (якщо зробите костюми собі і маляті – отримаєте + бал).

3. ОБОВ’ЯЗКОВО подаєте заявку на участь до Скадовської міської ради за тел 5-22-20 чи ел.адресою: radaskadovsk@ukr.net.

У заявці слід вказати назву композиції чи візочка, прізвище та ім’я учасників параду, контактний номер телефону.

4. Берете участь в параді колясок - 21 вересня 2019 о 16:30 год.

5. Отримуєте чудові призи та море гарного настрою, а ще фото на згадку !!!

Будьте уважні: заявку на участь у параді колясок необхідно подати до 20 вересня 2019 року за вищевказаною адресою.

Всіх учасників чекають  призи, а переможців - суперпризи!!!

Збір учасників конкурсу 21 вересня 2019 року о 16.30 год. біля магазину “Сита хата”.

Перетворіть дитячий транспорт на справжній витвір мистецтва!