23 Квітня, 2024 р., 17:35
З початку 2024 року у межах урядової програми «Доступні кредити 5-7-9%» 7713 підприємців отримали кредити на загальну суму 29,6 мільярда гривень. Про це повідомляє Урядовий портал.
23 Квітня, 2024 р., 17:29
Друзі, ви часто запитуєте у приватних повідомленнях до InformNapalm, чи можете якось допомогти Україні у кіберпросторі? Не всі можуть бути хакерами-диверсантами, що діють в кіберпросторі ворога, але більшість з вас можуть допомагати захищати український кіберпростір. Тому сьогодні можемо порадити вам долучитись до волонтерського проєкту «BRAMA», який офіційно діє спільно з Кіберполіцією України.
23 Квітня, 2024 р., 17:26
Прем’єр-міністр Великої Британії повідомив мені про виділення найбільшого досі пакета оборонної підтримки обсягом пів мільярда фунтів стерлінгів. Storm Shadow та ракети інших типів, сотні одиниць бронетехніки та плавзасобів, боєприпаси – усе це справді потрібне Україні на полі бою.
23 Квітня, 2024 р., 17:22
Ветерани відрізняються сильним братерським і сестринським духом, міцною ідентифікацією зі своєю спільнотою та схильністю більше довіряти тим, хто пройшов через війну. Тому підхід «рівний — рівному» є найкращим у питаннях надання підтримки.
23 Квітня, 2024 р., 17:05
Перевірте свій психологічний стан через діагностичну систему MARTA. Пройшовши анонімне тестування, ви зможете зрозуміти, що відчуваєте та якої психологічної підтримки можете потребувати. На сайті також є практичні рекомендації для поліпшення сну, зменшення тривоги тощо. Користуйтеся. Цей інструмент розробило Мінветеранів для ветеранської спільноти.
23 Квітня, 2024 р., 11:18
Служба безпеки затримала ще одного коригувальника ракетно-бомбових ударів росії по Харкову.
23 Квітня, 2024 р., 11:14
Центр фіксує поширення інформації про нібито масове самовільне залишення українськими військовими місць служби. Але коментує цю інформацію не представник Сил оборони, а експерт-юрист в ефірі одного з телеканалів, що не має жодного стосунку до армії.
23 Квітня, 2024 р., 11:11
Для підтримання ментального здоров’я ветерани можуть відстежувати свій настрій у трекері настрою в безоплатному застосунку «База».
23 Квітня, 2024 р., 11:08
Кожного ранку, о 09:00, в Україні вшановують хвилиною мовчання пам'ять загиблих на війні захисників, захисниць та всіх, хто втратив життя через агресію рф.