Звітує завідувач ясел-садка «Казка»

Дата: 23.05.2019 18:04

23 травня 2019 року перед громадськістю міста та трудовим колективом про свою роботу  звітувала завідувач ясел-садка №7 «Казка» Скадовської міської ради Єгорова О.А. Під час звіту Ольга Анатоліївна детально поінформувала та провела аналіз роботи за поточний навчальний рік, окреслила плани на майбутнє.

Робота завідувача – це передусім дотримання численних законодавчих актів щодо освіти, охорони здоров’я, питань харчування, дозвілля та розвитку підростаючого покоління.

Сучасний стан роботи ясел-садка коментувала заступник міського голови Бутенко О.І., відзначивши якість освітнього процесу, засновану на сучасних методах викладання та новітніх технологіях у роботі. Ольга Іванівна повідомила також про участь міської ради у забезпеченні стабільної роботи закладу, піклування про оздоровлення та вітамінізоване харчування дітей, забезпечення виховного процесу й господарської діяльності ясел-садка «Казка».