Від програми для виявлення кіберзагроз до моніторингу критичної інфраструктури. Які рішення перемогли на Cybersecurity Innovations Hackathon
Це хакатон з розробки проєктів для зміцнення кіберстійкості України. Подія обʼєднала 200+ учасників — розробників, фахівців енергетичної галузі, спеціалістів з кібербезпеки, представників стартапів. Протягом восьми днів 23 команди розробляли власні технологічні рішення, прототипи та платформи для захисту енергетики й бізнесу від кіберзагроз під менторством топових експертів галузі.
Тож хто переміг на Cybersecurity Innovations Hackathon?
- команда A42 — рішення на базі машинного навчання та технології BigData для виявлення кіберзагроз компаній.
- команда CyberForce — модель захищеної мережі 5G на основі використання алгоритмів штучного інтелекту для моніторингу стану критичної інфраструктури.
- команда Fix It — приватна LTE-мережа для служб швидкого реагування. Ключова ціль — убезпечити спілкування й повністю замінити використання рацій.
Переможці отримають менторську підтримку від Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» для подальшої реалізації та розвитку інноваційних рішень. А також резидентство на пів року в першому інноваційному парку UNIT.City.
Вітаємо переможців і бажаємо створити ще більше інновацій, які посилять кіберстійкість країни.
Cybersecurity Innovations Hackathon реалізується найбільшим європейським ІТ-змаганням DEV Challenge за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України». Також Хакатон підтримує Український фонд стартапів і перший інноваційний парк UNIT.City.