єРобота: STARBOY — простір для сучасних чоловіків та маленьких джентельменів

Дата: 10.06.2024 10:32

Дмитро Нижник прагнув підняти якість обслуговування в Україні на новий рівень і створити не просто барбершоп, а місце, де кожен клієнт відчує себе особливим.

Завдяки гранту «Власна cправа» розміром 250 тисяч гривень він зміг втілити свою мрію. Гроші були витрачені на меблі та обладнання. Також, як і потрібно за умовами програми, Дмитро найняв двох працівників.

З початку травня барбершоп уже повноцінно приймає клієнтів і надає якісні послуги у Києві.

STARBOY пропонує широкий спектр послуг — стрижки, гоління, різні види масажу, манікюр та педикюр для чоловіків, які цінують свій час і піклуються про своє здоров’я та зовнішність.

Особливістю закладу є акцент на українському виробництві. Всі матеріали, освітлення та меблі в барбершопі — «Зроблено в Україні».

Повну версію історії, а також що таке урядова грантова програма єРобота — читайте тут: https://cutt.ly/lei2PhpP