Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?": Цінності стійкості

Дата: 07.06.2024 13:08

Ми тут, щоби нагадати: звичні речі та рутина можуть підтримати нас у складні часи.

«Рутина, робота — те, що прив’язує тебе до нормальності. Те, що повертає до відчуття самого себе. (…) Щоденні дії, які ти робиш: і твоя робота, і твоя зв’язаність, твоє спілкування з іншими людьми, підтримання нормальності фізичного, ментального, духовного, інтелектуального спілкування — це видається мені важливим. Це про стійкість. Принаймні це про те, як я тримаюсь», — каже Наталія Кривда, докторка філософських наук, професорка, культурологиня, публічна інтелектуалка на заході «Осмислення. Цінності та історії стійкості».

Немає універсальної інструкції стійкості, яку можна виконати, щоби вона почала працювати для твого ментального здоров’я. Її треба віднайти для себе самостійно. Просто дивися відео. Ти зрозумієш, що робити.