Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформуємо про роботу відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради!

Дата: 04.06.2024 09:00
Кількість переглядів: 22

За 5 місяців поточного року відділом надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради було надано 1539 адміністративних послуг, серед них:

- 225 консультацій;

- 160 витягів з Реєстру територіальної громади Скадовської міської ради;

- 836 громадянам внесено зміни до інформації в Реєстрі територіальної громади Скадовської міської ради;

- 19 громадянам оброблено та внесено до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України повідомлення про пошкоджене майно;

- 96 осіб знято з реєстрації із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) за повідомленням Державної міграційної служби України;

- 1 особі проведено реєстрацію місця проживання/перебування.

Опрацьовано 180 звернень від мешканців Скадовської територіальної громади стосовно питання надання адміністративних послуг.

Опрацьовано 8 заяв щодо актуалізації даних в реєстрі військовозобов’язаних з наданням витягу з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Надано інформацію на 9 запитів отриманих від нотаріусів, що дозволило нашим мешканцям оформити документи на спадщину.

Оброблено 5 запитів на інформацію від суду щодо надання відомостей про реєстрацію місця проживання та інших персональних даних, що містяться в Реєстрі територіальної громади.

Водночас наголошуємо і пропонуємо вам перевірити та актуалізувати свої дані в Реєстрі територіальної громади Скадовської міської ради. Перевірте правильність та актуальність ваших особистих даних, які вже містяться у Реєстрі. Якщо дані відсутні їх треба внести. Звертайтеся вчасно та актуалізуйте свої дані після отримання паспорта у зв'язку з одруженням/розлученням, закінченням терміну тощо, а також дані своїх дітей, які досягли 14 річного віку перед отриманням ними ID-паспорта. Навіть якщо ви маєте паспорт у вигляді книжечки, радимо вам зробити перевірку свої даних в Реєстрі.

Нагадуємо, що вчасно проведена актуалізація відомостей в Реєстрі територіальної громади дозволить Вам отримати витяг про місце реєстрації протягом кількох хвилин, без черг і відвідування ЦНАП. Нині гостро стоїть питання щодо наповнення Реєстру територіальної громади Скадовської міської ради, тому ми вкотре звертаємося до всіх мешканців нашої громади з проханням долучитися до формування реєстру. Для цього Ви можете заповнити Google Форму за посиланням: http://surl.li/phgut.

Отримати консультацію з питань надання адміністративних послуг можна за номером телефону +380505526048 (Viber, WhatsApp, Telegram, Signal) з понеділка по п’ятницю з 09 до 16 години.

 

З повагою

Відділ надання адміністративних послуг

виконавчого комітету міської ради« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора