Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Всеукраїнська програма ментального здоров'я "Ти як?": Допомога офлайн

Дата: 02.06.2024 10:32
Кількість переглядів: 42

Турбота про себе — це і визнання своїх потреб, і пошук допомоги у форматі, який працюватиме для тебе. Й іноді нам потрібна така підтримка, яку не можна отримати з екрана пристрою.

Звертайся за перевіреною психологічною підтримкою офлайн. Локації та простори у різних регіонах поширюємо нижче:

- ГО «Gen.Ukrainian» Оздоровчий табір для дітей, які постраждали від війни. Психологічна реабілітація, робота з батьками та опікунами. Локація: Україна.

- ГО «Фонд Маша» Для жінок та дітей. Локація: Київ.

- «Коло сім’ї» — центр здоров'я та розвитку Для дітей, молоді, майбутніх батьків, вагітних. Локації: Львів, Київ.

- Коаліція ветеранських просторів Об’єднання 26 ветеранської організації з різних куточків України. Локації: Миколаїв, Рівне, Львів, Київ, Суми, Вінниця, Хмільник, Житомир, Хмельницький та інші

- «Лісова поляна» — Центр психічного здоров'я та реабілітації МОЗ України Для ветеранів та ветеранок, людей, які пережили полон і тортури. Локація: Київ.

- Центри допомоги врятованим Комплексна соціально-психологічна підтримка для людей, які виїхали з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, місцевих мешканців. Локації: Київ, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Чернівці, Мукачево, Херсон, Харків, Полтава, Одеса, Кропивницький, Суми.

- Project HOPE Безплатна психологічна та психосоціальна допомога ВПО та місцевим громадам. Локація: Львів.

- БФ «Право на захист» Безплатна психологічна (індивідуальні консультації та підтримувальні групи) допомога мешканцям шелтерів та місць компактного проживання ВПО та постраждалих від воєнних дій. Локації: Київ та Київська обл., Запорізька обл., Дніпропетровська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Сумська обл., Харківська обл., Херсонська обл., Чернівецька обл., Чернігівська обл.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора