Як спонукати ветерана чи ветеранку звернутися до фахівця з ментального здоров'я?

Дата: 28.05.2024 18:34

Рішення звернутися до психолога, психотерапевта чи психіатра не завжди даються легко. Особливо коли в Україні культура звернення по таку допомогу лише формується, а стереотипи про ментальне здоров'я ще переважають.

У випадку із Захисниками і Захисницями, які мають травматичний досвід, може додаватися небажання “аби хтось порпався у голові” або ж переконання, що зрозуміти зможуть лише “свої”.

Ми можемо мати щире бажання допомогти людині. Та варто памʼятати, що тиснути, сваритися чи примушувати звернутися до фахівця – невдалий варіант. Завжди слід шукати власний шлях, побудований на довірі й турботі. А поради від фахівців Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативи Олени Зеленської “Ти як?” можуть стати у нагоді спонукати ветерана чи ветеранку звернутися до фахівця з ментального здоров'я.

Більше порад та практик – на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я