Бачиш цей знак — купуй: ми перезапускаємо бренд “Створено захисниками”

Дата: 27.05.2024 09:37

Це бренд, розроблений Мінветеранів, робить ветеранів-підприємців популярними та впізнаваними і сприяє розвитку ветеранського бізнесу.

“Що може бути більш українським, аніж товари, створені ветеранами і ветеранками? Знак “Створено захисниками” робить ветеранські товари впізнаваними на українському ринку. Ми всі разом допомагаємо їм потрапити на полиці українського маркету та зайняти свою впевнену нішу на ринку. Тому прошу споживачів, коли бачите маркування “Створено Захисниками” — купуйте, підтримуйте ветеранське підприємництво та поширюйте інформацію серед друзів, знайомих, рідних. Звертаюся і до ритейлерів долучатися до проєкту ”, — говорить виконуючий обовʼязки Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

Як отримати брендування та покроковий алгоритм дій - у інфографіці, а більше деталей на нашому сайті. Лінк у коментарях.