ЦПД пояснює: Звинуваченнями в бік України кремль намагається виправдатися за злочини проти дітей

Дата: 21.05.2024 14:13

Пропагандистські ресурси рф активно поширюють повідомлення із засідання так званої «парламентської комісії з розслідування злочинів щодо неповнолітніх із боку київського режиму».

Російські посадовці абсолютно безпідставно звинувачують Україну у «викраденні дітей Донбасу», вивезенні їх за кордон, де вони буцімто можуть «опинитися в рабстві», та інших злочинах щодо дітей.

У такий спосіб москва зухвало намагається перекласти відповідальність на українську сторону за власні злочини на тимчасово окупованих територіях України. Адже правопорушення щодо дітей вчиняла саме росія, чому є багато ґрунтовних підтверджень.

Ще в березні минулого року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт російського диктатора путіна та уповноваженої з прав дитини рф марії львової-бєлової за звинуваченням у незаконній депортації населення та дітей з території України до рф.