Дорогі жителі Скадовської громади!

Дата: 16.05.2024 10:26

Від щирого серця вітаю Вас з Днем вишиванки! У цей особливий день, коли ми відзначаємо нашу національну гордість і культурну спадщину, ми також нагадуємо собі про силу і єдність нашого народу, яка випробовується війною.

Вишиванка – це більше, ніж одяг. Вона є символом нашої ідентичності, нашої історії і наших цінностей. Кожен її візерунок розповідає історію нашої землі, нашої любові до рідного краю і нашої непохитної віри у світле майбутнє.

Для тих, хто бореться на передовій, ваша відвага є прикладом справжнього патріотизму. Нехай вишиванка буде для вас оберегом, що нагадує про домівку, про рідних, які чекають вашого повернення, про те, заради чого ви боретеся.

Для тих, хто перебуває в тилу або на окупованих територіях, Ваша стійкість і непохитна віра у перемогу додають нам усім сил.

Бажаю всім нам міцного здоров'я, незламного духу і скорішої перемоги. Нехай вишиванка завжди буде джерелом натхнення, сили і надії, об'єднуючи нас у спільній боротьбі за вільну і мирну Україну.

З повагою та найкращими побажаннями,

Сергій Кухта

Начальник Скадовської міської військової адміністрації