Дорогі жителі Скадовської громади!

Дата: 15.05.2024 13:50

Від усього серця вітаю вас із Днем сім’ї! У цей важкий час випробувань і неспокою саме сім’я є тим незламним осередком тепла, любові та підтримки, який допомагає нам пережити найтемніші дні.

На тимчасово окупованих територіях ваша сила духу та віра у краще майбутнє є прикладом для всіх нас. Ми розуміємо, скільки болю і труднощів Вам доводиться переживати, але знайте, що Ви не самі. Вся Україна думає про Вас і молиться за Ваше якнайшвидше повернення до мирного життя.

Для наших військових, які щоденно ризикують своїм життям заради свободи і незалежності нашої країни, Ваша відданість і мужність – безцінні.

Ви є справжніми героями, і кожна українська родина вдячна Вам за те, що Ви робите для нашого спільного майбутнього.

Бажаю кожній родині міцного здоров’я, незламного духу, миру та благополуччя. Нехай ваші оселі завжди будуть наповнені радістю, любов’ю та гармонією. Ми віримо, що незабаром настане день, коли всі українські родини зможуть знову об'єднатися під мирним небом нашої вільної та незалежної України.

З повагою та найкращими побажаннями,

Сергій Кухта

Начальник Скадовської міської військової адміністрації