Мережа індустріальних парків активно розвивається, попри збройну агресію росії та військові дії

Дата: 15.05.2024 09:37

9 нових індустріальних парків зареєстровано в першому кварталі 2024 року. В них буде створено орієнтовно 11 тис. робочих місць.

Це рівно стільки, скільки було зареєстровано протягом всього 2022 року та перевищує показник 2021 року, коли було зареєстровано 7 парків.

Зацікавленість інвесторів, яка виражається в великій кількості опрацьованих заявок на реєстрацію парків, свідчить про довіру до української економіки та її майбутнього, — зауважив заступник Міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Зацікавленість інвесторів у створенні індустріальних парків значна і цей рік має всі шанси стати рекордним за кількістю нових.

Більше