ЦПД застерігає: Ворожі TG-канали поширюють інформацію про те, що Збройні Сили України та інші українські військові підрозділи начебто заблокували евакуацію цивільних з Вовчанська (Харківська обл.)

Дата: 13.05.2024 14:47

Мовляв, це робиться для того, щоб використовувати їх як «живий щит».

Насправді це черговий рашистський фейк, мета якого – дестабілізувати ситуацію в регіоні та дискредитувати Збройні Сили України, які продовжують давати відсіч російським окупантам на Харківському напрямку.

Станом на 12 травня з Вовчанської громади вивезли майже 6 тисяч жителів. Евакуація цивільного населення продовжується.

У зв'язку із загостренням ситуації на Харківському напрямку ru-пропаганда й надалі поширюватиме фейки дестабілізаційного та дискредитаційного характерів. Зокрема, рашисти будуть поширювати інформацію про буцімто втечу місцевої влади, використання місцевого населення в якості «живого щита», залишення позицій та масову здачу в полон військових ЗСУ.

Не піддавайтеся на ворожі маніпулції та споживайте інформацію з верифікованих джерел інформації.