Уряд має низку інструментів та стимулів, щоб сприяти успішній економічній інтеграції ветеранів

Дата: 10.05.2024 12:11

Про це зазначила Перший віцепрем’єр-міністр України — Міністр економіки Юлія Свириденко під час виступу на «Відкритих діалогах» від work ua, на яких обговорювались питання безбар’єрності та працевлаштування ветеранів.

Ветерани — це потужна економічна сила. Наше завдання, як держави, — надати їм можливості для успішної економічної інтеграції, — наголосила Юлія Свириденко.

Уряд запустив низку відповідних програм для ветеранів. Зокрема:

- грантові програми для започаткування й розвитку бізнесу для ветеранів й другого з подружжя;

- програма безкоштовного професійно-технічного навчання в 8-ми Центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості;

- ваучер на навчання в розмірі 30 тисяч гривень;

Окрім того, роботодавцям, які працевлаштовують людину з інвалідністю, держава готова компенсувати витрати на облаштування робочого місця для такого співробітника. Сума компенсації — до 106 тисяч гривень.

Більше за темою: https://cutt.ly/8eeyw7X9