Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад проводить довгостроковий проєкт з розвитку громад, куди включено компонент з навчання проєктних менеджерів з місцевого і регіонального розвитку "Школа змінотворців 2024"

Дата: 09.05.2024 15:08

Школа проходитиме протягом серпня - вересня і включає в себе 3 блоки по 5 днів з подальшим супроводом онлайн, в кінці Шкіл міні-форум – пітчинг проектів. Дуальна освіта: на кожен блок навчання мінімум 2 виходи «в поле» до потенційних бенефіціарів (цільові аудиторії майбутніх проектів) – поїздки в громади до ОМС, польові опитування, зустрічі з бізнесом та підприємцями, зустрічі з молодіжними центрами.

В результаті кожного виїзду учасники формують пропозиції розвитку та концепції проектів для локацій і організацій, які відвідали, концепції, що вирішують нагальні проблеми громади.

Цільові аудиторії

- ВПО, активна частина населення, яка має бажання залишитися в громаді та розвивати себе і громаду через бізнес

- діючі мікро і малі підприємці, які перебувають на стадії створення мінімального життєздатного продукту або введення нових ніш діяльності до існуючого підприємства, які мають бажання реалізовувати соціальні проєкти або соціальний бізнес.

Що дає Школа змінотворців:

- 15 учасників Школи, які отримають практичні навички та знання з комплексного розвитку територій, в тому числі з дизайну і менеджменту соціальних проєктів, бізнес-проєктів, міжмуніципальних і кластерних підходів, фандрейзингу, залученню аудиторій і адвокації.

- Учасники розроблять і впровадять за підтримки команди експертів-тренерів власні мініпроєкти на потреби своїх громад.

Чим ця Школа відрізняється від всіх курсів з грантрайтингу та проєктного менеджменту?

- Ви будете працювати в команді на потреби власної громади, бізнесу і жителів - вам будуть в цьому допомагати інші учасники і досвідчені тренери.

- Ви зможете попрактикуватися у розробці проєктів для різних цільових аудиторій - від простих проєктів соціальної дії, до замовлень від підприємців та бізнесу, а також у командній роботі - довгострокові проєкти на потреби громади.

- Тренери - практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування.

- Ви зможете підтримати власну громаду у впровадженні ініціатив в рамках кластера "Шляхами трипільської праматері".

- Ви зможете отримати навички і коло знайомств для майбутньої зайнятості як підприємець чи працівник з високим окладом.

За рахунок проєкту покриваються харчування (кава-брейки і обіди) під час навчання та проживання. Учасники власним коштом покривають витрати на проїзд та інші види харчування.

Які обов'язки бере на себе учасник Школи:

- Бути присутнім на всіх заходах.

- Бути колективно відповідальним за якість свого навчання та навчання групи.

- Бути відповідальним за виконання позакласних завдань.

- Бути відкритим і готовим працювати в команді на потреби не тільки свої і своєї громади, але і регіону та області.

- Бути толерантним, поважати думку інших.

Дедлайн подачі заявки - 20 червня!

Форма для реєстрації на Школу змінотворців 2024 Одещини, Херсонщини та Миколаївщини: https://forms.gle/wk1LxDgxbm7revRC8

Результати участі будуть повідомлені на пошту, вказану під час реєстрації!

Якщо у вас лишились питання – пишіть на пошту arrtotg@gmail.com

Заходи проводить ГО "Агенція регіонального розвитку таврійського об'єднання територіальних громад" за підтримки International Trade Centre