ЦПД дайджест:

Дата: 02.05.2024 09:43

❌ Фейк

Зрадник України в. прозоров заявив: «Трагедія в Одесі 2 травня 2014 року була чітко спланованою операцією, а не трагічним збігом обставин».

✅ Поширюючи такі фейкові заяви, зрадник України чітко дотримується кремлівських методичок, оскільки трагедія в Одесі – це результат провокацій проросійсько-налаштованих осіб, а не спланована операція.

❌ Фейк

Посилаючись на анонімне джерело в Генштабі ЗСУ, TG-канал «Резидент» повідомив: «Третя штурмова бригада ”АЗОВ” знову відмовила Сирському висунутися, щоб зупинити прорив фронту під Очеретиним».

✅ Такі повідомлення поширюються для того, щоб дискредитувати 3 окрему штурмову бригаду ЗСУ та посіяти розлад в українській армії. Третя штурмова, як і всі інші бригади ЗСУ, виконує всі накази військово-політичного керівництва з метою захисту своєї держави. Також подібні повідомлення поширюються з метою дискредитації Головнокомандувача ЗСУ О. Сирського, який начебто не тримає ситуацію під контролем.