Фейковий очільник Херсонського морського торгівельного порту, який брав участь у зведенні понтонної переправи через Дніпро, отримав підозру

Дата: 01.05.2024 20:18

За інформацією слідства, підозрюваний погодився обійняти посаду так званого «директора» «ГУП «Херсонский морской торговый порт». Чоловік перереєстрував захоплене українське підприємство у податковій службі країни-агресорки.

Чоловік організовував роботу «портового флоту», забезпечував технічне обслуговування та ремонт суден, контролював переміщення захоплених окупантами плавзасобів.

Окрім цього, колаборант брав участь у підготовці до зведення понтонної переправи через Дніпро. Він формував караван суден та екіпажі для вимірювальних робіт, землечерпання, буксирування, кантування тощо. А також забезпечував майбутню переправу баржами.

Фігурантці повідомили про підозру у пособництві державі-агресору.

Досудове розслідування здійснюють слідчі УСБ України в Херсонській області.