Уряд включив «Ліси України» до переліку особливо важливих для економіки держкомпаній, призначення керівників та членів наглядових рад яких здійснюється за участю комітету з призначення

Дата: 01.05.2024 20:16

Підприємство є одним із найбільших лісокористувачів Європи та найбільшим лісокористувачем України. В його управлінні перебуває 6,6 млн га земель державного лісового фонду.

Це перший крок до покращення корпоративного управління, яке дозволить залучити підприємству інвестиції, — зазначив заступник Міністра економіки України Олексій Соболев.

Формування наглядової ради на прозорому та відкритому конкурсі — це нові можливості для підприємства, вищий рівень незалежності в управлінні та залученні ресурсів, яких в умовах війни потребує економіка.

Більше за новиною