Децентралізація: найважливіше за квітень

Дата: 01.05.2024 11:16

На початку кожного місяця портал «Децентралізація» підбиває підсумки місяця, що минув. Говоримо про важливі рішення, які ухвалив Уряд чи Парламент, а також про події та обговорення, на які органам місцевого самоврядування варто звернути увагу або долучитися до них.

У квітні 2024 року децентралізації, а точніше реформі місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні виповнилося 10 років. Можливо, у зв’язку з цим минулого місяця дещо пожвавилася законодавча робота у сфері місцевого самоврядування – Верховна Рада України ухвалила декілька важливих рішень. Крім того, народні депутати зареєстрували і підготували до розгляду кілька потрібних громадам законопроектів.

Уряд у квітні теж ухвалив низку рішень, які вплинуть на місцеві бюджети та діяльність органів місцевого самоврядування під час військового стану.

Коротко нагадуємо про події, які, на погляд «Децентралізації», є найголовнішими: https://decentralization.ua/news/18019