Шановні прикордонники України!

Дата: 30.04.2024 15:19

Сьогодні, у день Вашого професійного свята, хочемо від щирого серця висловити нашу повагу та вдячність за вашу непохитну відданість та нестримну мужність, яку Ви проявляєте кожного дня на службі для захисту нашої держави. Ви, прикордонники, – справжні герої, які стоять на передовій війни, несучи важкий хрест відданості та відповідальності перед нашим народом.

У цей важкий час війни ваше завдання є надзвичайно важливим – Ви є оберегом нашої країни, Ви – ті, хто встановлює кордони нашої безпеки та незалежності. Ваша безупинна боротьба, невтомна праця не залишають байдужими жодного з нас. Ви варті найвищої похвали та поваги.

Бажаємо Вам, шановні прикордонники, міцного здоров'я, невичерпної енергії, величезного витримки та сил духу у Вашій благородній місії. Хай ваша дорога буде освітлена світлим сонцем перемог, а серця наповнені теплом та гордістю за ваші досягнення.

Слава Україні! Слава прикордонникам!

З Повагою Скадовська міська військова адміністрація