Активи колишніх «дочок» росбанків вже продано на 5 млрд гривень на державних онлайн-аукціонах Прозорро.Продажі

Дата: 26.04.2024 10:26

Йдеться про колишні дочірні структури російських банків АТ «МР Банк» (колишній «Сбєрбанк») та ПАТ «Промінвестбанк».

Серед таких активів: житлові будинки та квартири, будівлі банків, поліклінік, адміністративні приміщення, земельні ділянки, офісна техніка, автомобілі, майнові права та права вимоги за кредитними договорами.

Зокрема, серед успішно реалізованих активів:

- елітна квартира в Конча-Заспі за 4.4 млн гривень (під час торгів вартість активу зросла більш ніж в півтора рази);

- будівля банку з прибудовою підсобних приміщень у Кривому Розі (фінальна вартість активу складає 25.5 млн гривень);

- офісна будівля у Вінниці (вартість нерухомості підняли до 55.6 млн гривень).

Ще понад десяток схожих активів виставлено на торги, і їх можна придбати. Загальна сума — майже 165 млн гривень. Для цього потрібно зареєструватись тут.

Більше за новиною