Мінветеранів разом з великим бізнесом розвиватимуть можливості працевлаштування ветеранів й ветеранок

Дата: 26.04.2024 10:09

Під час зустрічі команда Мінветеранів отримала зворотній звʼязок від бізнесу, зокрема щодо проблеми, з якими стикаються роботодавці під час працевлаштування захисників і захисниць з інвалідністю.

“Ми розвиваємо партнерство із великим бізнесом, як основним роботодавцем для наших ветеранів і ветеранок. Людина, яка нещодавно брала участь у бойових діях, не завжди може відразу працювати у цивільному секторі, їй потрібен час. Тому ми пропонуємо свої напрацювання щодо адаптації захисників і захисниць у колективах, фахові програми з психологічної реабілітації та підтримки, а також візьмемо у роботу всі пропозиції щодо унормування нормативно-правової бази. Ми плануємо нові зустрічі, вже за конкретною проблематикою, щоб разом шукати шляхи вирішення та подолати бар’єри й обмеження на шляху самореалізації у мирному житті”, – Олександр Порхун.

Докладніше: https://is.gd/syzvzv