Обласна влада продовжує працювати над пришвидшенням розмінування правобережної Херсонщини

Дата: 25.04.2024 16:13

Це питання обговорили під час засідання координаційного штабу з питань очищення території Херсонської області від вибухонебезпечних предметів. Його провела заступниця начальника ХОВА Ольга Малярчук.

Нині розміновано 38% звільнених територій. Це близько 260 тисяч гектарів, з яких 230 тис. гектарів – поля, на яких аграрії тепер можуть вирощувати врожай.

До цих робіт залучено більш ніж 250 груп з розмінування. До 1250 саперів працюють щодня, аби зробити нашу область безпечнішою.

російські війська щільно засіяли Херсонщину мінами, розтяжками, нерозірваними снарядами та іншим небезпечним залізяччям. Тільки на очищеній площі сапери виявили і знищили майже 170 тисяч вибухонебезпечних предметів.

І ця робота продовжується. За прогнозами, на повне розмінування правобережжя знадобиться щонайменше два роки.

За результатами наради, доручено сприяти в наданні всебічної допомоги, в тому числі комунальної техніки, фахівцям, котрі займаються розмінуванням.