ЦПД розвінчує фейки

Дата: 24.04.2024 14:10

Ворожі ресурси поширюють буцімто скриншот допису зі сторінки у Facebook Ради національної безпеки і оборони України, в якому Секретар РНБО Олександр Литвиненко начебто заявив про необхідність звільнення Міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Поширюваний скриншот допису зі сторінки РНБО – це фейк російських пропагандистів, який було зроблено у фоторедакторі. За основу цього фейку ru-пропагандисти взяли допис від 23 квітня та наклали на нього інший текст.

В оригінальному пості йшлося про те, що Секретар РНБО Олександр Литвиненко під час зустрічі з делегацією аналітичного центру GLOBSEC наголошував на необхідності надання Україні сучасних систем ППО та ракет до них.

Поширюючи подібні фейки, рашисти намагаються посіяти розбрат серед політичного керівництва держави.