"Головне зараз – швидкість...", ― Президент України Володимир Зеленський

Дата: 24.04.2024 14:00

Швидкість реалізації домовленостей із партнерами про постачання зброї для наших воїнів. Швидкість подолання всіх російських схем обходу санкцій.

Швидкість пошуку політичних рішень для того, щоб захистити життя від російського терору. Кожен лідер, який не втрачає часу, є рятівником життя. Кожна держава, яка вміє діяти оперативно, захищає світовий порядок, заснований на правилах. Я дякую кожному й кожній у світі, хто допомагає нашим людям відновлювати нормальне життя після російських ударів. Дякую всім, хто допомагає нашим воїнам захищати міста й села України від російського зла.

Фото: 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр», Roman Pilipey, Павло Пашко, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, 126-та окрема бригада територіальної оборони, Командування Повітряних сил ЗСУ, 58-ма окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського.