Дата: 23.04.2024 20:28

Робота над ним перебуває на фінальній стадії.

І на ухвалення цього законопроєкту чекають і ветеранська спільнота, і члени їхніх сімей, і родини загиблих Захисників і Захисниць, і громадськість, і в Парламенті та Уряді.

“Разом з вами ми виходимо на фінальне обговорення законопроєкту про ветеранську політику. Нам надзвичайно важливо чути думку кожного та кожної. І тому ми взяли курс на відкриту та прозору комунікацію. Але, водночас, не менш важливо, щоб чули і нас, як інституцію, що формує та реалізує ветеранську політику. Розробка законопроєкту про основні засади ветеранської політики в Україні – це кропітка робота, тому разом маємо зробити його якісним, і головне – дієвим”, – наголосив Олександр Порхун.

Докладніше: https://is.gd/KUEEte