ЦПД інформує про дезінформаційні та маніпулятивні кампанії, що відбуваються на ТОТ

Дата: 23.04.2024 20:25

Донецька обл.:

Окупанти презентували на ТОТ Донеччини «російський студентський спортивний союз», який промиватиме молодим людям мізки пропагандою буцімто «величі та могутності» рф

Запорізька обл.:

Для дітей, які проживають на ТОТ, росіяни створили величезну кількість програм, зокрема «Культурну карту 85+4», «Університетські зміни», «Більше, аніж подорож», у рамках яких молодь тимчасово вивозять на територію рф, окупованого Криму або у білорусь на «перевиховання»

Луганська обл.:

У школах так званої «лнр» дітей навчатимуть поняттям зі «Словника основних термінів, що мають відношення до сфери державної політики щодо захисту традиційних російських духовно-моральних цінностей, культури та історичної пам’яті»

Херсонська обл.:

російський фонд «захисники вітчизни» організував пропагандистську поїздку на ТОТ вдів російських загарбників, які агітують місцевих стати до лав окупаційної армії