Центр протидії дезінформації виявляє

Дата: 23.04.2024 17:44

Маніпуляція

Генерал французької армії Домінік Делавард заявив: «Києву варто думати про переговори вже зараз, адже чим довше триватиме війна, тим вигіднішими будуть умови переговорів для росії. Умови переговорів залишаться незмінними – те, що залишається під контролем України, має бути демілітаризоване і денацифіковане».

Маніпуляція

Американська блогерка Кендес Овенс, коментуючи схвалення Конгресом США допомоги Україні, написала на своїй сторінці в X: «Ми дійсно фінансуємо етнічні чистки в Україні».

Дезінформація

«Зеленський – шахрай, за яким стоїть жорстокий гангстерський олігарх. Актор, який став президентом, є саме таким, його "роль усього життя" тепер є кошмаром для його народу, який відчайдушно обрав його, щоб він забезпечив мир і поклав край корупції», – ірландський журналіст Чей Боуз написав у X.