Центр протидії дезінформації пояснює: Центр фіксує інформаційну кампанію російських пропагандистів, направлену на максимальну дискредитацію військової допомоги США

Дата: 22.04.2024 20:02

Для цього росіяни маніпулюють публікаціями західних медіа, спотворюючи їхні меседжі. Ключовий наратив ворога – «допомога США ніяк не вплине на ситуацію на полі бою».

Зокрема, ru-пропаганда просуває меседжі:

«Допомога тільки затягне війну та призведе до збільшення жертв серед українців»;

«Більшість коштів залишиться у США. Американці збагачуються за рахунок життів українців»;

«Виділена допомога буде останньою, яку отримає Україна»;

«США надали допомогу за умови жорсткої мобілізації в Україні»;

«Зараз, після рішення про допомогу Україні, найкращий час для переговорів про перемир’я» тощо.

Мета цих маніпуляцій та дезінформацій – дискредитувати факт допомоги США та використати його для подальшої «пропаганди страху» серед українців.

Не піддавайтеся ворожим маніпуляціям