Один із наших головних меседжів роботодавцям – не треба боятися брати на роботу ветеранів. Це освічені і фахові люди, які ефективно працюють та досягають результатів

Дата: 22.04.2024 11:10

Мінветеранів співпрацюватиме із міжнародним виставковим оператором ДП “Прем’єр Експо”. Компанія організовує міжнародну виставку та конференцію Rebuild Ukraine Health & Rehabilitation, що проходитиме 24-25 червня у Варшаві.

“Ми прагнемо вибудовувати співпрацю із міжнародними компаніями, що працюють в Україні, з метою працевлаштування воїнів після повернення до цивільного життя”, – наголошує в.о. Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун.

Цей захід стане потужною міжнародною локацією для залучення додаткових міжнародних ресурсів на лікування та реабілітацію українських захисників і захисниць, соціальну та професійну адаптацію, відновлення людського потенціалу України.

Детальніше: https://is.gd/Zcbcus