До 15 років тюрми засуджено мешканця Миколаївщини за розвідувально-підривну діяльність на користь ворога

Дата: 20.04.2024 16:52

За публічного обвинувачення Первомайської окружної прокуратури жителя смт Врадіївка Первомайського району Миколаївської області визнано винним.

За вчинення інкримінованих злочинів його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у суді довів, що чоловік за власної ініціативи через Google Maps створив картографічні матеріали. На них розмістив позначки, що вказували на розташування Сил оборони, блокпостів та об’єктів критичної інфраструктури у смт Врадіївка.

Потім інформатор передав дані прокремлівському блогеру у соціальній мережі «В контакте».

Також інформував про кількісний склад українських військових, захищеність блокпостів та розташування частин тилового забезпечення у Миколаєві.

Окрім того, чоловік неодноразово поширював у цій соцмережі матеріали із закликами приєднати Миколаївську область до території рф.

У своїх постах він глорифікував осіб, які здійснюють збройну агресію рф проти України.

Наразі засуджений перебуває під вартою.

Досудове розслідування - Нацполіція в Миколаївській області, оперативний супровід – Управління СБУ в області.