Центр протидії дезінформації пояснює: Для чого пропаганда рф маніпулює питанням захисту Заходу України польською ППО

Дата: 18.04.2024 15:54

ru-пропаганда продовжує просувати наратив про територіальні амбіції щодо західних українських областей з боку сусідів. Цього разу об’єктом маніпуляцій ворога стала Польща.

Ворожі ресурси поширюють інсинуації щодо заяви очільника МЗС України Дмитра Кулеби, який припустив, що Польща могла б прикривати своєю ППО західні області нашої держави. Він зазначив, що такий варіант є реалістичним, однак наразі про жодні домовленості не йдеться.

рф використала слова Міністра як ґрунт для фантазій про «розпад України». Зокрема, поширюються тези, ніби Польща, як член НАТО, вимагатиме автономії західних областей для прикриття їх системами ППО з подальшою військовою інтервенцією.

Також просувається наратив про «поділ українців на сорти» – мовляв, «западенці» отримають кращу ППО, ніж «східняки».

Цими маніпуляціями ворог намагається дискредитувати українську владу та підірвати єдність українців.

Довіряйте тільки верифікованим джерелам інформації